Kallid noorpaarid!
Aitan Teid meelsasti pulmapeo planeerimisel ja elluviimisel!

Tähtsündmuse ettevalmistamise ajal ootab korraldamist hulk erinevaid pisiasju. Olen valmis aitama Teil leida parimaid lahendusi ja koostööpartnereid ning jälgin, et miski, mida te vajalikuks peate, ei jääks kahe silma vahele. Peo kavandamine on mõnus loominguline protsess, mil saab palju põnevaid ideid läbi kaaluda.

Head pidutsejad!
Pakun Teile parimat koostööd!

See algab mu parima ettekujutuse järgi kokkusaamisega, ühise keele leidmisega ning seejärel konkreetse peoseltskonna eelistustest lähtuva peo plaani koostamisega.
Meelsasti pakun õhtujuhtimist – aitan koostöös Teiega varakult välja töötada parima peoõhtu idee ja ajakava; peopäeval suunan inimesi ja koordineerin tegevusi, nii et pidu kulgeks nauditaval moel.
Mõnda seltskonda tuleb rohkem tagant õhutada, teist jälle rohkem lasta rahulikult omaette olla – saan mõlemal juhul hästi hakkama 🙂
Peo korraldamise teenust pakun samuti vajadusel – vastavalt plaani koostamise käigus tekkivatele ideedele aitan leida sobivaid esinejaid, teenindajaid ja tehnikat ning tagan nende tegutsemise vastavalt meie tehtud eeskavale.
Vajadusel saame ehitada mereranda peotelgi, korraldada koduõuele torupillimängija või teha muud mis vaja vahvaks peoks.

Kui arvate, et võin Teile kasulik olla, võtke palun lahkesti ühendust kas telefonitsi 5106176 või e-posti teel pidulik@anti.ee. Arutame kõike lähemalt ja leiame teile kõige paremini sobivad lahendused.

Eelistan igaks peoks põhjalikult valmistuda.
Noorpaar / tellijad peaksid saama peopäeval kõigest toimuvast rõõmu tunda, nähes oma parimaid plaane teostumas – ilma vajaduseta enam kulutada omaenda energiat korraldamisele, askeldamistele ja ärevusele.
Sageli kulub selle saavutamiseks aega näiteks alljärgnevalt:
Esimesel kohtumisel tutvun üldjoontes peo plaanidega – kellaajad, peo paik, külaliste arv, muusikud, erisoovid jmt. Siis sõlmime ka kõik põhimõttelised kokkulepped.
Teine kohtumine kujuneb reeglina kõige pikemaks, kui arutame läbi ja lepime kokku võimalikult paljudes detailides, mis otsustamist vajavad – nt kuni selleni välja, kustkaudu sõidetakse, kas küünlaid süüdatakse, kas laulikuid teha, millised mängud on eelistatud, kuidas tuuakse välja tort jpm. Uurin külaliste eelistusi ja harjumusi. Reeglina püüan selle kohtumise toimumise ajaks käia peo toimumispaigas kohal ära, kui ma pole sinna varem sattunud või veel meelsamini korraldamegi selle kohtumise peopaigas kohapeal.
Vahepeal võib alati jooksvalt suhelda, helistada, kirjutada või kohtuda, kui korraldamise käigus ilmnevad uued asjaolud, küsimused või ideed.
Kolmas kohtumine on hea korraldada umbes nädal enne peopäeva, et veelkord koos üle vaadata, kas kõik sõlmitud kokkulepped on kehtimas ja kas ettevalmistused laabuvad plaanide kohaselt.
Ja siis muudkui rõõmsalt peole!

Olen valmis töötama ka inimestega, kes ei saa ise millegipärast varasemalt kohtumisteks aega võtta või kellel ei ole aega igat pisiasja ise lõpuni läbi arutada. Ka see on võimalik – lepime kokku üldistes põhimõtetes ja stiilis, vahetame vahepeal vajadusel paar kirja ning edasi kohtume pulmapeol 🙂

Loe ka edasi siit: mida ma pulmas teen.

 

English