Tagasiside

Oleme Madisega Sulle südamest tänulikud väga suure panuse eest, et meie pulmapäev nii hästi õnnestus!
Olid suurepärane pulmaisa ja saan aru kõikidest nendest parima pulmaisa tiitlitest, mis Sulle aastatega kogunenud on. Oled tõesti parim, teed seda väga hästi ja kuniks jaksu on soovitame jätkata 🙂
Me jäime oma pulmapäevaga väga rahule!
Ole tubli Anti ja ma südamest loodan Sind kunagi veel näha!
Heili & Madis, 26.07.2019

Heili ja Madis 2019, Foto: Stina Kase

Heili ja Madis 2019, Foto: Stina Kase

Kui jääda eestlaslikult reserveerituks, siis võiks kõlada see nii:” Ei ole midagi halba öelda!” Aga kui olete läbi lugenud eelnevad tagasiside postitused, siis saate aru, et väga palju head enam lisada ei olegi! 😀 Inimene nagu Anti on hea inimene, pulmaisa nagu Anti on hea ja perfektne ametimees! Kolmveerandi aasta jagu Anti kaitsva tiiva all oma pulma planeerida – see oli ainult puhas lõbu! Sama lõbusalt jõudis meie pulmapidu probleemidevabalt lõpule 05.08.2017 a.
Täname Sind, Anti, südamest ja soovime edu järgnevates jõukatsumistes!
Anry & Illar

Meile ja meie külalistele väga meeldis sinu juhitud pulm. Ülivinge pulm oli. Sa said hästi hakkama keeruliste olukordadega nagu näiteks kui mõned pulmalised olid ära läinud, keda olime tegevustesse planeerinud ja ajagraafikust kinni pidamine. Mis kõige olulisem, isegi pruut jäi rahule 🙂
Suur tänu sulle!
Ragne ja Tobias, 27.07.2017

Ragne ja Tobias 2017

Mul ei jätku piisavalt sõnu, et öelda, kui õnnelik ma olen, et just Anti oli meie pulmaisa. Ta oli suurepärane ja koostöö temaga oli igas aspektis super! Juba esimesel kohtumisel võttis ta meie jaoks aega ja nii me istusimegi kohvikus üle kahe tunni, et arutada esimesi mõtteid ja ideid. Järgmistel kohtumistel ja vestlustes panime juba paika kõik detailid. Ta kuulas alati ära meie soovid, andis nii paljudes asjades head nõu ja oli koguaeg toeks (nii pulmade korraldamise kui ka pulmapeo ajal). Tema põhjalikus ja isiklik suhtumine on imetlusväärne! Tänu Antile läks kogu meie imeline päev perfektselt ja oli väga lõbus!
Südamlikud tänud kõige eest!
Kadri ja Haik, 10.07.2016

Meil toimusid just paar päeva tagasi pulmad ning emotsioon on veel värske 🙂 Tahame esile tõsta ja kiita erinevaid tegijaid tänu kellele pulmapidu nii meile kui ka külalistele kindlasti veel paljudeks aastateks meelde jääb.
Pulmaisa Anti Einpaul: super tegija, koostöö sujus algusest peale väga hästi. Külalistel ei hakanud hetkekski igav, ent said siiski aega ka söögi-joogi nautimiseks ja omavahel jutustamiseks. Pulm oli kakskeelne ning meeleolukas. Mõned mängud ja võistlused toimusid, ent läbimõeldult ja kedagi ebamugavasse olukorda panemata. Meie soome sõbrad tahavad Antit isegi oma tütarde pulma kutsuda 😀 Soovitame väga soojalt, eriti kui tulemas on rahvusvaheline pulm (meil oli inimesi Eestist, Soomest, Indiast, Inglismaalt, Türgist ja Kolumbiast).
/…/
Suur-suur tänu kõigile tegijatele!
Marianne ja Apramey, 30.01.2016
kirjutatud Pulmad.ee-s

Our amazing “wedding father” made the six hour reception a resounding success! FYI–No alcohol was involved.
Helo & Josh, 23.12.2015

Helo ja Josh 2015, Fotod: Arno Mikkor

Helo ja Josh 2015, Fotod: Arno Mikkor

Lõpuks ometi on mahti inimestele aitäh öelda toreda peo kordasaatmise eest. Aitäh, Anti!
Ma arvan, et need on suurepärased komplimendid, kui külalised tänavad toreda ja intelligentse peo eest 🙂
Parimate soovidega
Renna ja Andrius, 6.08.2015

Renna ja Andrius 6.08.2015 Foto: Kristi Palm

Renna ja Andrius 2015 Foto: Kristi Palm

T

agasiside jätmiseks klõpsa lahti lehe paremast servast väljahüppav vorm  —>

või kirjuta mulle kiri pidulik@anti.ee

Suur aitäh kõigile, kes on juba oma tagasisidet jaganud!

Suured-suured tänud kõigile Teile, kes Te olete lubanud mul kaasa aidata oma pulmapidude ja teiste toredate sündmuste korraldamisele!
Tulen rõõmuga jälle 🙂

Tänu Teile olen kord saanud pulmad.ee Aasta Tegija konkursile esitatud pulmaisadest kõige enam toetushääli ja tiitli “Aasta Tegija 2008”!

Samuti suured tänud Teile selle eest, et ka kõigil järgnevatel aastatel olen siiani saanud kogutud toetushäälte saagiga ikka esimestele kuklasse hingata!

Ann ja Yenal 2015 Foto: Marit Karp

Ann ja Yenal 2015 Foto: Marit Karp

Dear Anti,
Once more, thank you very much for your effort in our wedding. We enjoyed too much, with your help all the events and activities went smoothly and we didn’t have any problems. This email is just to thank you one more time.
We would like to share pictures and video with you: /…/
We will definitely recommend you to our friends who are planning to get married 🙂
Kind Regards,
Ann & Yenal, 20.06.2015

Tere, Anti!
Tuhat-sada-miljon korda aitäh sulle! Meil oli imeline pidu! Täpselt nii nagu me planeerisime ja soovisime. Isegi ilma saime selleks päevaks ilusaks timmitud:) Hollandlased jäid väga rahule ja saan jätkuvalt positiivset tagasisidet kõikidelt külalistelt.
Anti – sa oled imeline, Aitäh!!!
Tervitused
Teele ja Olav, 29.08.2014

Tere Anti!
Sinuga oli tõeliselt rõõm koostööd teha. Sa pakkusid ideid, kui meil endil neid polnud. Oskasid anda soovitusi, mille peale me ise ei osanud mõelda. Ja samas kohandusid kiirelt ja paindlikult meie soovidega. Pulmapäeval oli kõik täpselt nii nagu me ette kujutasime. Oli piisavalt tegevust ja oli piisavalt vaba aega. Kus vaja, seal võtsid professionaalselt ohjad enda kätte ja külalised ka hästi kiitsid meie pulmaisa:)
Ehk siis suurimad tänud sulle meie poolt, et aitasid selle päeva ära teha:) !
Igal juhul oleme alati valmis sind edasi soovitama, kui keegi peaks head pulmaisa vajama:)
Kadri ja Janek, 11.07.2014

Tere Anti,
Sa vastasid täpselt meie ootustele ja ettekujutlusele! 🙂
Meil ei tekkinud kordagi enne pulmi ega pulmade ajal tunnet, mida midagi võiks kusagilt käriseda ja teadsime, et sinule võib kindel olla. Selles ei tekkinud kordagi kahtlust.
Eraldi sooviksime ka välja tuua meie meelest väga õnnestunud päevakava, mille me üheskoos paika panime. Sinu nutikad lahendused toimisid väga hästi ja olid sinu poolt soliidselt, kuid samas vahvas lõbusas võtmes läbi viidud.
Aitüma,
Innar ja Nele, 22.05.2014

Meil olid muinasjuttulised pulmad Taagepera lossis 19.2.2014 ja meie suurimaks abiks oli meie uskumatult vapustav pulmaisa Anti.
Oleme ise Austraaliast, aga tahtsime pulmad Eestis pidada kuna olen sealt pärit.
Anti aitas meid köigega ja skype kaudu rääkisime 7 kuud enne pulmi pidevalt. Tal on nii kuldne suda ja nii abivalmis inimesi on kahjuks väga vähe.
Kuna rahvast lendas pulma igast maailma nurgast, pidi Anti köige ägedamad kahekeelsed pulmad ja absolutselt köik kiitsid teda maast taevani.
Ta töesti tegi meie päevast köige ilusama päeva meie elus. Mitte millestki ei pidanud muretsema, ta oli konkurssis mis toimus köögis, video meestel, fotograafil, dj’l ja lossi emandal. Ta oli igalpool.
Ja kuna me oleme abikaasaga buddhistid, siis kah meie abielu registreesis Anti. Kahes keeles ja isegi mingite meie ainulaadsete budhistlikute traditsioonidega mis soovisime registreerimisele.
Olen elu löppuni tänulik Antile, et ta leidsime ja saime ta endale pulmaisaks ja kindalsti heaks söbraks.

Kui olete otsimas pulmaisa, siis 100 protsenti soovitan Antit, te ei tule kahtlema.

Suured tänud Anti, oled meil alati sudames 🙂

Suurimate tervitustega känguru maalt,
Diana ja Louis Elliot

Vabandused mu naljaka Eesti keele pärast, natuke roostes…

pulmad.ee -> foorum -> pulmaisad -> pulmaisa Anti Einpaul

Diana ja Louis 2014

Antiga pulmi planeerida oli esimesest kohtumisest saadik väga tore. Meile meeldis tohutult, et tekkis juba esimesel kohtumisel kujutlus oma pulmapäevast. Ei olnud sellist tunnet, et oleme lihtsalt paar number XXX. Anti oli südamega asja juures ja pakkus omalt poolt põnevaid mõtteid, mida pulmapäeval kasutada. Samas rõhutades, et meie pulmapäeval on kõik valikud täpselt sellised nagu meile meeldivad. Sobis väga hästi see, et ei surunud mingeid asju peale ja kuulas meie mõtted ära. Pulmapäeval töötas kõik tänu Antile nagu õlitatult. Koostöö Antiga oli väga meeldiv.
Kõike head!
Eveli ja Lauri, 28.09.2013

Esimene pulm, kus me Antiga koos töötasime, toimus 2009. aastal. Sellest ajast oleme ühtepuhku kokku töötama sattunud.
Fotograafina hindan väga seda, kui pulmaisa arvestab ühtviisi kõikide pulmas kaasalööjatega – muuhulgas pillimeeste ja fotograafiga. Anti seda mõistab. Anti leiab inimestega kergesti kontakti ning lai silmaring teevad temast meeldiva vestluspartneri. Ilmselt toetavad need omadused teda ka pulmaisana: tema juhitavad pulmad laabuvad mõnusas tempos ning tema naljad ei pane kedagi ebamugavust tundma. Vastupidi, need on pigem soliidsed ja väärikad, ent sellegipoolest lõbustavad kuulajaskonda. Ja nii mõnigi kord on Anti üllatanud mõne vahva mänguga, mida mina tema juhitud pulmas varem polnud näinud.
Margus Muts, pulmafoto.margusmuts.ee

Soovime omalt poolt tänada Antit, kes juhtis sündmusi meie erilisel päeval. Suur-suur aitäh sulle, Anti! Julgeme soovitada teda ka järgmistele noorpaaridele.
Tuuli ja Tõnis, 22.05.2010

Kasutan siin vana teemat ära, et teda ainult kiita. Kokku oli meil kolm kohtumist. Juba esimesest silmapilgust ütles mu mees, et tema me võtamegi ja mina ainult nõustusin, sest ta jättis kohe väga sümpaatse ja toreda mulje. Järgmine kord istusime neli tundi koos ja panime kõik paika. Ta valmistas väga põhjalikult kõik ette. Pulmas lähtus olukorrast, kui tantsida ei tahetud, siis leidis tegevusi õues ja kui rahvas oli tantsuplatsil, siis andis piisavalt hingamisruumi. Samuti konsulteeris terve pulma jooksul meiega, et kas kõik on hetkel ok jne. Nalja sai palju, mängud olid kõik väga toredad, andis rahvale aega ka niisama olla. Olen käinud kolmes pulmas, kuid tema tasemega küll kedagi võrrelda ei saa. PARIM pulmaisa keda näinud olen.

Edu Antile edaspidiseks ja kõigile imetoredaid pulmi koos Antiga!!!

Janne & Mati 12.07.2008

Kirjutatud Pulmad.ee-s:
Meie hilinenud aga südamlikud tänusõnad! 2.09.08
Kolm suurepärast tegijat! 1.09.08
Meie muinasjutt 2.08.08 – tänusõnad
Meie päev – 21.06.08
Anti Einpaul? 28.12.07
Pulmaisa Tartus 10.07.07
Pulmaisa Anti Einpaul? 10.02.07 – Aitäh, Virgo!
Pulmaisa ja lilleseadja Tartus 28.11.06 perekool.ee foorumites:
“Pulmad, pulmad :)” 6.03.09
“Palun soovitage pulmaisa Tartu lähedalt” 15.07.05
“Pulmaisa topp5” 12.07.05
“Soovitage siis head pulmavana” 3.02.05 Pereklubi.com foorumites:
Õhtujuhid-pulmaisad 28.02.08Vanas pulmad.ee-s:
– 2006. aastal tulnud kommentaarid on kahjuks kaotsis 🙁
“2005.a abiellujad, keda soovitate pulmavanaks?” 10.09.05
“Anti Einpaul” 18.05.05
“Anti Einpaul” 31.01.05
“SUPER pulmaisa” 10.10.2004
“Väga hea pulmaisa – Anti Einpaul” 9.08.2004

Delfi naistelehes:

Kuidas leida head pulmaisa 13.03.2006 Postimehes:
“Emad-isad saavad heaks vanemaks olemist õppida”, Silja Paavle | Tartu Postimehes 31.08.2007
“Pulmaisad julgustavad noorpaare unistama”, Silja Paavle | tarbija24-s 8.11.2006
Siia lisan veel linke muudele pulmateemalistele foorumitele, mis silma jäänud:“Kuidas vähese rahaga pulmi pidada?” | Perekoolis 16.08.2006
“Abielusõrmus – paremasse või vasakusse kätte?” | Perekoolis 22.08.2005
– Abieluettepaneku tegemisest “Räägime pulmadest, aga…” | Perekoolis 15.08.05
“Pruudi tanutamine pulmades” | Perekoolis 15.08.05
– Milleks pulmavanem – “Pulma teema” | Perekoolis 12.08.05
– Positiivseid kogemusi – “Õnnestunud pulmad” | Perekoolis 9.08.05
– Kas kinkida raha? – “Äriprojekt – pulmad” | Perekoolis 9.08.05
– Kas korraldada öömaja? – “Lugu ühest pulmast” | Perekoolis 9.08.05
“Pulmavanem” | Perekoolis 3.08.05
– Kas suured või väikesed pulmad? – “Mida tähendab pulm ja abiellumine?” | Perekoolis 29.07.05
“Mis teil pulmapäeval valesti läks?” | Perekoolis 25.07.05
“Ametid pulmas” | Perekoolis 25.07.05
“Avavalss” | Perekoolis 24.07.05
“Soovitage laulu pulmavalsiks” | Delfis 1.03.05
“Kõige naljakam pulmaauto” | Auto24-s 3.09.04
– Signaalilaskmisest pulmarongis kommentaarides artiklile “Politsei kimbutas pulmalisi” | Delfi.ee-s 29.07.04Pulmateemalisi mõtteid on seni muidugi kõige rohkem vahetatud foorumites lehel www.pulmad.eeKas teate veel mõnda linki, mis võiks siin loetelus olla? Palun kirjutage mulle pidulik@anti.ee🙂
English