Mida ma pulmas ei tee

Kindlasti eelistan ma omale mitte võtta kandvaid “ühe-mehe-show” rolle. Õhutan meelsasti teisi pidulisi aktiivselt tegutsema ja teen koostööd muusikutega, jätan lahkesti kogu au ja hiilguse teistele ning esinen ise just nii vähe, kui hädasti vaja.

Noorpaari asemele ise õhtu kõige tähtsamaks tegelaseks ma ei kipu 🙂

Ka ei pea ma end õigeks inimeseks valima plaate tantsumuusikaga. Soovin sisustada parimal viisil teie aega tantsude vahepeal ja eelistan, et ka muusika esitamisega tegelevad need inimesed, kes just sellega suurepäraselt hakkama saavad. Mu positiivsete koostöökogemuste loetelu on juba päris pikk, professionaalsed muusikud teevad oma tööd suurepäraselt ja südamega.
Vajadusel muidugi vajutan taustamuusika nupust mängima ja võistlused-mängud muusika saatel teeme ka hoogsalt ära: Kui aga teie vajaduseks on ansambel või diskor koos õhtujuhiga ühes isikus, siis seda pakuvad Eestis teised tegijad 🙂

Lugudes pulmaisade kohta räägitakse kahjuks igasuguseid õudusi. Püüan kõigest hirmsast hoiduda ja meelsasti…

  ei pane kedagi meelega ebamugavasse olukorda. Kõigil on õigus veeta pidu heas tujus ja mitte osaleda tegevustes, mis neile parajasti ei sobi.
  ei viska ebasündsaid nalju ega räägi rumalaid anekdoote. Ja kui just külaliste seas on hambamehi, siis püüan neile omaette nurgakese korraldada
  ei tarvita ise pulmas alkoholi. Keegi peab see ka olema, kes asja selgel pilgul vaatab. Noorpaari terviseks tõstan ikka, aga ega siis sellepärast tingimata veel ju võtma ei pea 😉
  ei korralda ise pruudi röövimist ega aita sellele ka kaasa. Sellest on reeglina rohkem tüli kui rõõmu ja selle asemel oskan mitut muud moodi toredat meelelahutust pakkuda.
Loe ka, mis ma kirjutasin pruudiröövi teemadel pulmad.ee-sse: LINK.
  ei kiirusta pulmalisi taga, kui neil on parajasti isegi hea olla. Pulmad pole spordipäev, kus õhtuks tuleb nii-ja-nii-mitu ala tulemustega läbida. Iga uue tegevuse juurde asume siis, kui eelmine on juba piisavalt head tuju pakkunud ja kui noorpaar ning külalised midagi uut soovivad.

Muidugi, ega ma ei löö ka pelgama, kui noorpaariga üritust planeerides selgub, et just midagi eelnimetatust peaks selle peo õnnestumiseks vaja olema. Kui on kokku lepitud, siis saagu nii.

English