Mängude valik peol on ennekõike stiili, enesetunde ja kokkulepete küsimus. Kui pidulistel on palju energiat, siis tõstavad tuju hoogsamad ettevõtmised, aga ka väärikana kavandatud üritust saab pidada lõbusalt, valides tegevused, mis konteksti hästi sobivad.
Põhimõttelised stiili puudutavad küsimused mängude valikul eelistan kokku leppida varakult, konkreetseid tegevusi aga valida valmispandud loetelust paindlikult – vastavalt seltskonna meeleolule ja peo käigule.
Reeglina lähevad asja ette tutvumismängud ja “jääsulatamise” korraldamine.
Ka pulma-ametid on igati vahvad välja jagada, kui need on eelnevalt hoolega läbi arutatud ja ette valmistatud.
Erinevatel pidudel olen näinud, kuidas inimestele on meeldinud väga mitmesugused asjad:
kus mehed saavad ka pintsakud maha visata ja rammu proovida
ja palju muud.
TToredaid mänge on ju palju ja põhimõtteliselt võiks ju ka lihtsalt mänguõhtu korraldada, aga reeglina on hea, kui vahepeal ikka natuke süüa-juua ja miks mitte ka tantsida saab 😉Ise ma ei armasta eriti mänge, kus tuleb teha nalja kellegi kulul – ukse taha saata või veidra sildiga müts äraarvamiseks pähe panna. Ka õllega läbustamist pole ma seni lahedaks pidanud.
Arvan, et on hea, kui igasugustes tegevustes-mängudes osalemine on kõigile vabatahtlik, pealtvaatajaid peab ka ikka olema ja tühjaks pole mänguplats mu silma all ka veel jäänud 🙂