Kõige tähtsam

Kallis noorpaar, palun nautige! Kõik läheb väga hästi!

On siiski üks asi, millest väga palju sõltub, kuidas te jääte oma pulmadega rahule: see on teie meeleolu ja suhtumine. Kahjuks võib just selles küsimuses teie abistamine väga raske olla.
Paljud inimesed tavatsevad oma ärevust (ja seda on ühel õigel pulmapäeval ikka parasjagu) maandada organiseerimise ja (üle)kontrollimisega. Arvan, et kui teil õnnestub seda vältida ja kui te saate nautida kõike toimuvat muretsemata, ei lähe selle pärast veel midagi väga halvasti, küll aga saate te ise tunda täiel rinnal seda rõõmu, mida te olete korraldanud enestele ja oma lähedastele.

Küllap olete kuulnud väidet, et midagi peab ühes pulmas untsu ka minema. Alati ju ei lähe. Aga vahel üks asi ikka läheb ka… Kui see nii on, siis on toimuv segadus garantiiks, et kõik ülejäänud asjad õnnestuksid täiel määral. Mis see üks asi on, seda ei saa me kunagi ennustada, aga oluline on suhtuda sellesse nii, et mis see ka poleks, ei pea see rikkuma teie tuju ega sellega kogu päeva rõõmu. Muide, kõik teie külalised on sel päeval valmis teie heaks tõttama korraldama mingit viimast tähtsat asja, kui te seda peaksite vajama.

Teie meeleolu eest saate te aga ainult ise hoolitseda. Kui te hoiate teineteist ja kinnitate vajadusel, et see kõige tähtsam – teie ise ja teie õnn – on ikka teiega, siis on tõenäoline, et te saate oma pulmapäeva veeta muretult ja õnnelikult ning võite rahul olla ka seda aastate pärast meenutades.

English