Paar nõuannet pulmade korraldamiseks

Hakake võimalusel korraldama oma pidu aegsasti.

Kui te soovite valida, kes teie pulmapäeval teie päeva eriliseks tegemisel kaasa aitavad, siis tasub kohe esimeste pulmamõtete pähe tulles hakata tegema kokkuleppeid peopaiga, toitlustajate, muusikute, pulmavanema ja teistega. Suve kuumemad päevad ja nädalalõpud broneeritakse headel tegijatel juba külmadel talvekuudel ja hiljem alustades jääb teil veel üle leppida nendega, keda teised veel parajasti tahtnud ei ole.

rainbow2

Unistage, noored, küll see läheb täide!

Arvestage pulma korraldades sellega, et ilm on pulmapäeval unistuste moodi imehea.
See kõlab küll veidi vastutustundetu ja uskumatuna, kuid elu on näidanud, et enamikel juhtudest see just nii lähebki. Ja neil üksikutel teistel juhtudel selgub reeglina, et väike vihm ei sega sugugi kõike kavandatut mõnuga teostamast, või siis kukub kõik veel hoopis huvitavamalt ja suurejoonelisemalt välja. Arvan, et tagavaravariante tasub hakata ärevalt otsima alles siis, kui kolm päeva enne pidu hakkab ilmateade laussadu ja tuisku lubama, seni tasub korraldamine teha arvestades unistuste peo ja unistuste ilmaga 🙂

Hoolitsege eneste eest!

Ärge unustage midagi süüa ka pulmapäeva esimeses pooles, eriti, kui peolauda istumise aeg alles kunagi üsna õhtusse jääb.
Püüdke enne pidu puhata! Jäägu parem mingi asi organiseerimata, aga olgu parem tervis hea. Oleks ju kahju, kui omaenda pulmas hakkab väsimus ja uni liiga vara peale tulema.

English